Hakkımızda

Hakkımızda

Aşçıoğlu Yapı

Aşçıoğlu Yapı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi yönetim kurulu başkanı Ahmet Aşçıoğlu, inşaat sektöründe 2005 yılından 2014 yılına kadar Aşçıoğlu İnşaat Şirketi adı altında faaliyetlerini devam ettirmiştir. 2014 yılı itibari ile Aşçıoğlu Yapı Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketini kurarak faaliyetlerine hız kesmeden ve inşaat sektöründeki yeni gelişmeleri yakından takip ederek her zaman daha iyi ve kaliteli projelere imza atmayı hedeflemiştir.

Alanında köklü bir kuruluş olan firmamız, yıllardır her türlü teknolojik altyapıya imza atmakta ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Çalışma alanında da aynı hassasiyet ile haraket ederek, profesyonel bir ekip ile sizlere profesyonel bir hizmet vermek amacımızdır. Aşçıoğlu Yapı; bu amaçla teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak teknoloji ve insan gücünü birleştirip sağlam, güvenli ve ekonomik yapılar inşa etmektedir. Projelerimizin hepsinde zemin etütlerini Mimarlar ve Mühendisler Odaları'na bağlı olarak çalışan kurum ve kuruluşlara yaptırmaktayız ve bütün projelerimiz deprem tüzüğüne uygun olarak tasarlanmaktadır.

Firmamız müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmekle beraber ilerlemesinin sürekliliğini sağlamak için inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını buna uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Yönetim KuruluAhmet Aşçıoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

  • Misyonumuz

    Çevreye Saygıyı, sağlık ve emniyeti ön planda tutarak insanı temel alan AŞÇIOĞLU YAPI; modern, estetik ve konforlu projeleri, tarihi ve doğal dokusuna uyumlu bir şekilde hayata kazandırırken aynı zamanda değer katan hizmet sunmak.

  • Vizyonumuz

    Girişimci ve dinamik kimliğiyle inşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri projelerine uygulayarak Türkiye'de ve Dünya'da bugünün yanında geleceğin de ihtiyaclarını öngörebilen çağdaş yaşam alanları inşa ederken; saygı ve güven ilkelerine bağlılığını koruyarak alanında öncü firma olmak