Hakkımızda

Hakkımızda

Aşçıoğlu Yapı

Aşçıoğlu İnşaat 1975 yılında Hüseyin AŞÇIOĞLU tarafından kurulup 1998 yılı itibari ile kurumsallaşmıştır. Faaliyet alanımıza katmış olduğumuz projelerimizle, hedefimiz inşaat sektöründe sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Alanında köklü bir kuruluş olan firmamız, yıllardır her türlü teknolojik altyapıya imza atmakta ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Çalışma alanında da aynı hassasiyet ile haraket ederek, profesyonel bir ekip ile sizlere profesyonel bir hizmet vermek amacımızdır. Aşçıoğlu Yapı; bu amaçla teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak teknoloji ve insan gücünü birleştirip sağlam, güvenli ve ekonomik yapılar inşa etmektedir. Projelerimizin hepsinde zemin etütlerini Mimarlar ve Mühendisler Odaları'na bağlı olarak çalışan kurum ve kuruluşlara yaptırmaktayız ve bütün projelerimiz deprem tüzüğüne uygun olarak tasarlanmaktadır.

Firmamız müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmekle beraber ilerlemesinin sürekliliğini sağlamak için inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını buna uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Yönetim Kurulu

 • Hüseyin Aşçıoğlu

  Kurucu Başkan

 • Ahmet Aşçıoğlu

  Yönetim Kurulu Başkanı

 • Misyonumuz

  Çevreye Saygıyı, sağlık ve emniyeti ön planda tutarak insanı temel alan AŞÇIOĞLU YAPI; modern, estetik ve konforlu projeleri, tarihi ve doğal dokusuna uyumlu bir şekilde hayata kandırırken aynı zamanda değer katan hizmet sunmak.

 • Vizyonumuz

  Girişimci ve dinamik kimliğiyle inşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri projelerine uygulayarak Türkiye'de ve Dünya'da bugünün yanında geleceğin de ihtiyaclarını öngörebilen çağdaş yaşam alanları inşa ederken; saygı ve güven ilkelerine bağlılığını koruyarak alanında öncü firma olmak

Grup Şirketlerimiz

Kalite Belgelerimiz